nuospaudos
nuospaudos
nuospauda
nuospauda

Nuospaudos, suskirdusi padų oda, įtrūkimas, įskilimas, gydymas

Nuospaudos ir trynės yra kietos suragėjusios odos vietos, kurios susidaro dėl per didelės trinties ar spaudimo į vieną tašką. Kitaip tariant, tai apsauginė odos reakcija į tam tikrą dirgiklį. Daug dažniau nei kitiems šis defektas atsiranda žmonėms, kenčiantiems nuo tokių ligų kaip diabetas, psoriazė, antsvoris, plokščiapėdystė, venų išsiplėtimas, įvairios pėdų ir kojų patologijos.

Pėdų įtrūkimai, įskilimai atsiranda ant kulnų, padikaulio, tarp pirštų, natūralių raukšlių vietose dėl sustorėjusios, sukietėjusios išsausėjusios odos. Vitaminų trūkumas, plokščiapėdystė, cukrinis diabetas, psoriazė, kepenų ligos, venų varikozė, grybelinės ligos ir net gastritas – visa tai sąlygoja įtrūkimų ar įskilimų atsiradimo priežastis.

Nuospaudas, suragėjimus, įtrūkimus reikia ne tik šalinti, bet, visų pirma, reikėtų išsiaškinti jų atsiradymo priežastį ir šalinti ją, o ne pasekmę. Savalaikis kreipimasis į specialistą, taisiklingai atlikta procedūra, paskirtų gydomųjų preparatų sistemingas naudojimas gerokai pagreitina odos būklės atstaymą. Tam pasitelkiami į pagalbą įvairios priemonės: nuo individualiai jūsų problemai pagamintš ortezų, įvairių įklotų, iškrovų, bandažų iki individualiai pagal jūsų pėdą pagamintų korekcinių vidpadžių. Mūsų odai nereikalnigas pastovus šveitimas. Tam, kad jinai jaustųsi komfortiškai ją reikia maitinti, todėl priežiūrai yra skiriamos specialios gydomios priemonės , įvairūs kremai, putos ir t t

kulno itrukimas
kulno itrukimas