Esu Vitalijus Konevas, diplomuotas gydytojas podologas.

Savo kelią į šią profesijoją pradėjau 2009 m. Esu įgijęs aukštąjį medicininį išsilavinimą. Tačiau pradines podologijos žinias įgijau kompanijoje European Beauty Business School Cosmotrade. Ši kompanija Ukrainoje yra įkūrusi Podologijos institutą. 2013 metais mokiausi kvalifikacijos kėlimo kursuose Niurnberge ir turiu tarptautinį podologo diplomą, leidžiantį užsiimti podologijos praktika Europoje. Šiam momentui esu ir dėstytojas, ir praktikuojantis specialistas.

Dėsčiau tūkstančiams dabartinių šios nuostabios profesijos specialistų ne tik iš Ukrainos, bet ir iš viso pasaulio.
Esu nuosavų metodikų autorius, kuriomis remiuosi savo darbe ir kurių pagrindu mokau studentus. Šiuo metu mano kursuose studijuoja daugiau nei du šimtai žmonių. Yra ir besimokančių iš Lietuvos!

Podologas – tai pėdų priežiūros specialistas, turintis medicininį išsilavinimą. Ir į jo dėmesio akiratį patenka ne tik įvairios pėdos deformacijos, bet ir visos pėdos būklei įtakos turinčios ligos. Podologo užduotis – aptikti šiuos patologinius pakitimus ankstyvose stadijose, kai dar įmanoma susidoroti su problemomis kabinete, nesinaudojant chirurgine intervencija ar kitų specialistų pagalba, ir atlikti pėdos gydymą pagal nustatytą diagnozę.

Mano, kaip podologo, užduotis – palaikyti normalią, sveiką pacientų pėdų odos ir nagų būklę. Tai profesionali paslauga, apimanti pacientų_ tame tarpe ir sergančių cukriniu diabetu - turinčių problemines pėdas, odos in nagų priežiūrą. Tačiau ir tie žmonės, kurie neserga cukriniu diabetu, dažnai turi pėdų problemų dėl įvairių kitokių priežasčių. Ir jų pėdoms taip pat reikia kvalifikuotos, tinkamos pagalbos ir priežiūros.

Gydytojas podologas vienu metu turi sugebėti konservatyviais metodais susidoroti su odos ir nago plokštelės problemomis, taip pat suteikti operatyvią pagalbą – pavyzdžiui, jei pacientas kreipėsi į jį su įaugusiu nagu ir pan.

Podologiniai įaugusio nago ir nagų deformacijos gydymo metodai praktikoje yra 100% veiksmingi, įskaitant tai, kad rezultatas pasiekiamas per palyginti trumpą gydymo laikotarpį. Svarbiausia laiku kreiptis pagalbos!

Bet svarbiausios visų problemų šioje srityje atsiradimo priežastys slypi pėdos biomechanikoje, o tiksliau, priežastys, dėl kurių yra pažeidžiama pėdos biomechanika.

Todėl pagrindinė mano, kaip podologo, užduotis ir yra ne tik pašalinti problemos simptomą, bet išsiaiškinti ir pašalinti pačią problemos atsiradimo PRIEŽASTĮ. Be abejonės, tai visas mokslas, apjungiantis tokių sričių, kaip dermatologija, ortopedija, chirurgija, žinias į vieną visumą. Podologas turi išmanyti ir odos anatomiją, ir čiurnos mechaniką. Taip pat būtina žinoti, kokiomis aplinkybėmis ir kokiu atveju pacientą būtina nukreipti pas kitokio profilio gydytojus - specialistus.

Šiuo metu gyvenu Lietuvoje dėl visiems gerai žinomos priežasties! Dirbu Vilniuje. Ši profesija - visas mano gyvenimas. Tai ir hobis, ir laisvalaikis, ir darbas. Mielai susitikisiu su jumis savo kabinete.