Nagų, pėdų grybelis, gydymas

Grybelinės nagų plokštelės infekcijos vadinamos onichomikoze. Iš tikrųjų tai yra odos liga, ji vystosi ant odos, tačiau, dčl to, kad nagas yra odos priedėlis, ji pažeidžia ir nago plokštelę. Šią problemą turi beveik 40% besikreipiančių pacientų. Kojų nagų grybelis sukelia daug nepatogumų žmogaus gyvenime. Sergant šia liga, deformuojasi nago plokštelė, pasikeičia jos spalva ar nagas gali visiškai atsilupti.

Pacientams su plona oda ir nuospaudomis, taip pat tiems, kurie serga endokrininės, virškinimo ir kitų sistemų ligomis, rizika susirgti grybeliu yra daug didesnė.

Norint atsikratyti šios problemos, reikalingas kompleksinis priėjimas prie jos sprendimo. Tai ir vaistų vartojimas į vidų, būtinas pažeistų nagų valymas, tam kad sveikas nagas augtų greičiau, nei jį "valgo" grybelis. Skiriami ne tik geriamieji, bet ir preparatai išoriniam naudojimui.

Simptominis (išorinis) ir vidinis kojų nagų grybelio gydymas skiriamas tik atlikus reikiamus odos, nagų ir kraujo tyrimus, pasitelkus gydytoją dermatologą. Šiuo tikslu naudojami priešgrybeliniai vaistai tepalų, gelių, kremų, taip pat audinių regeneraciją pagreitinančių medžiagų pavidalu. Periodiškai atliekamas medicininis pedikiūras, išvalomos pažeistos nagų vietos. Norėdami pasveikti, turite laikytis visų gydytojo rekomendacijų. Siekiant išvengti pakartotinio užsikrėtimo, didelę reikšmę reikėtų teikti profilaktikai – bendro imuniteto stiprinimui ir sistemingai profilaktinei pedų ir nagų priežiūrai.

Dažnai pacientai patys, nusistatę diagnozę be specialisto pagalbos, gydo nagų grybelį priemonėmis, kurios tik slopina simptomus. To daryti nerekomenduojama, nes tokios priemonės tik prisideda prie tolesnio ligos vystymosi, užmaskuoja, bet nepanaikina grybelinės infekcijos.

"Kadangi pats esu iš Ukrainos, ir 15 metų užsiimu šia praktika, grybelio gydymo klausimais bendradarbiauju su kolega dermatologu gydytoju Martynenko Anton Eduardovič, taip pat ukrainiečiu. Galiu tvirtai teigti, kad mūsų bendradarbiavimas duoda tikrai gerus rezultatus, kuo jau įsitikinau dirbdamas Vilniuje"

Bright living room with modern inventory
Bright living room with modern inventory
Bright living room with modern inventory
Bright living room with modern inventory
Bright living room with modern inventory
Bright living room with modern inventory